Kdo jsme?

Jsme dva kamarádi. Míša a Petr. Proč jsme dva fotografové? Protože jak se říká: „ Ve dvou se to lépe táhne!“

Čím se lišíme od ostatních?

• Jsme dva
• Fotíme svatební přípravy ženicha i nevěsty
• Fotíme generační fotografie (např.: dcera, matka, babička, prababička,…)

Kde fotíme?

Nejvíce v Brně. Ale jsme ochotní k Vám přijet. Mimo Brno se cena zvyšuje o položku cestovného – 5 kč/km. Ve městech Brno, Ostrava, Česká Skalice a Vrchlabí cestovné neplatíte.

Fotissimo vzniklo spojením dvou slov – foto a fortissimo. Fortissimo – oba milujeme hudbu, zpíváme a hrajeme na hudební nástroje. Foto – focení se věnujeme více než 5 let, protože nás to baví. Hudba a focení nás spojují, a proto vzniklo fotissimo.

Míša Petriláková

Jmenuji se Míša Petriláková a ráda fotím lidi. Focení jsem se začala věnovat od svých 15 let, kdy jsem poprvé dostala zrcadlovku do ruky. Začátky byly těžké, ale postupem času se rodině a přátelům moje fotky začínaly líbit čím dál víc. Často obdivovali to, že umím zachytit ty nejlepší momenty a že jsem při focení „neviditelná“. Fotissimo je pro mě velkou výzvou, ale zároveň velkou radostí.

Petr Buršík

Jmenuji se Petr Buršík a již 5 let se učím fotit. Zprvu hlavně od své ženy Hanďuly, ale té jsem časem začal foťák víc a víc brát a schovávat se za hledáček. Na fotkách může díky tomu moji maličkost častěji vystřídat má krásná žena a taky naše dvě děti (čti: nejsložitější fotografická výzva). Ve Fotissimu bych rád zachycoval krásné okamžiky a při prohlížení fotografií vyvolával silné vzpomínky na ně. Tak, jak to často dokáže i hudba.